1987 Hinckley/Newman 36 Hard Top Cruiser

NOK  1 889 169
Southwest Harbor, ME
interessert i denne båten? Telefon: 207-244-5531
  • Beskrivelse
  • Vis komplette spesifikasjoner
 
År:
1987
Lengde:
11m
Motor-/drivstofftype:
En motor / diesel
Standplass:
Southwest Harbor, ME
Skrogmaterial:
Fiberglass/GFK
YW#:
16344-2916549
Aktuell pris:
US$ 225 000 (NOK  1 889 169) 

ANNIE is in great shape. Hinckley varnish, bow and stern thruster, Raynav Touch-screen Radar/GPS, inverter, charger and only 1612 engine hours. Classic Flag Blue Awlgrip.  Only four of these "Downeast" Newman 36’s were built by Hinckley.




Specializing in Used Hinckley Boat Sales for over 33 years, please call me, BOB POOLER (Brokerage Manager): 207-244-5531 or E-mail: bpooler@hinckleyyachts.com for more information on the used Hinckley power or sailboat market.

HINCKLEY BROKERAGE OFFICES:

  • SOUTHWEST HARBOR-ME:
  •   Broker: Bob Pooler  Cell: 207-460-7589 or bpooler@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  •   Broker: Wythe Ingebritson Cell: 207-664-8111 or wingebritson@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  • PORTSMOUTH, RI:
  •   Broker: Joe Dwyer  Cell: 401-578-2919 or jdwyer@hinckleyyachts.com  Office: 401-683-7005
  • ANNAPOLIS, MD:
  •   Broker: Brad Holbrook  Cell: 404-406-9518 or bholbrook@hinckleyyachts.com  Office: 410-263-0095
  • STUART-FL:
  •   Broker: Jennifer Richards  Cell: 443-852-0707 or jrichards@hinckleyyachts.com  Office: 772-403-5387
  • NAPLES-FL:
  •   Broker:  John Fordon  Cell: 239-438-0131 or jfordon@hinckleyyachts.com  Office: 239-300-4995
  • HARBOR SPRINGS-MI: 
  •   Broker: Marty Letts  Cell: 231-330-3680 or mletts@hinckleyyachts.com  Office: 231-526-4378
  • WEST COAST
  •   Broker: Miquel Corelli CPYB  Cell: 949-500-2776 or mcorelli@hinckleyyachts.com  Fax: 949-209-1809


Please contact Bob Pooler at 207-244-5531

interessert i denne båten? Telefon: 207-244-5531
Gå til nettside
Email Us
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
RE: Hinckley/Newman 36 Hard Top Cruiser, Southwest Harbor, ME
Melding kan ikke være tom!
sender...

Telefon: 207-244-5531
Hinckley Yacht Brokerage

Hinckley Yacht Brokerage
130 Shore Road
Southwest Harbor, ME 04679
United States

Hinckley Yacht Brokerage
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
Melding kan ikke være tom!
sender...