1994 Hinckley Sou'wester 42 Sloop

NOK  3 059 514
Southwest Harbor, ME
interessert i denne båten? Telefon: 207-244-5531
  • Beskrivelse
  • Vis komplette spesifikasjoner
 
År:
1994
Lengde:
13m
Motor-/drivstofftype:
En motor / diesel
Standplass:
Southwest Harbor, ME
Skrogmaterial:
Kompositt
YW#:
16344-2895633
Aktuell pris:
US$ 365 000 (NOK  3 059 514) 

HERA” is a very nice Hinckley SW42 with nice sails, Kevlar laminate in the hull for additional strength and has been well kept by her current owner who is reluctantly selling her due to his lack of time to enjoy her.




Specializing in Morris/Hinckley Boat Sales, please call me, WYTHE INGEBRITSON: Cell: 207-664-8111 Office: 207-244-5531 or E-mail: wingebritson@hinckleyyachts.com for more information on Morris new and used sailboats and brokerage Hinckley power or sailboats.

HINCKLEY BROKERAGE OFFICES:

  • SOUTHWEST HARBOR-ME:
  •   Broker: Bob Pooler  Cell: 207-460-7589 or bpooler@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  •   Broker: Wythe Ingebritson Cell: 207-664-8111 or wingebritson@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  • PORTSMOUTH, RI:
  •   Broker: Joe Dwyer  Cell: 401-578-2919 or jdwyer@hinckleyyachts.com  Office: 401-683-7005
  • ANNAPOLIS, MD:
  •   Broker: Brad Holbrook  Cell: 404-406-9518 or bholbrook@hinckleyyachts.com  Office: 410-263-0095
  • STUART-FL:
  •   Broker: Jennifer Richards  Cell: 443-852-0707 or jrichards@hinckleyyachts.com  Office: 772-403-5387
  • NAPLES-FL:
  •   Broker:  John Fordon  Cell: 239-438-0131 or jfordon@hinckleyyachts.com  Office: 239-300-4995
  • HARBOR SPRINGS-MI: 
  •   Broker: Marty Letts  Cell: 231-330-3680 or mletts@hinckleyyachts.com  Office: 231-526-4378
  • WEST COAST
  •   Broker: Miquel Corelli CPYB  Cell: 949-500-2776 or mcorelli@hinckleyyachts.com  Fax: 949-209-1809


Please contact Wythe Ingebritson at 207-244-5531 or 207-664-8111

interessert i denne båten? Telefon: 207-244-5531

Andre Båter fra Hinckley Yacht Brokerage

Vis alle Båter fra Hinckley Yacht Brokerage
Gå til nettside
Email Us
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
RE: Hinckley Sou'wester 42 Sloop, Southwest Harbor, ME
Melding kan ikke være tom!
sender...

Telefon: 207-244-5531
Hinckley Yacht Brokerage

Hinckley Yacht Brokerage
130 Shore Road
Southwest Harbor, ME 04679
United States

Hinckley Yacht Brokerage
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
Melding kan ikke være tom!
sender...