2003 Hinckley Talaria 29C with T-Top

NOK  1 439 689
Naples, FL
interessert i denne båten? Telefon: 239-300-4995
  • Beskrivelse
  • Vis komplette spesifikasjoner
 
År:
2003
Lengde:
9m
Motor-/drivstofftype:
En motor / diesel
Standplass:
Naples, FL
Skrogmaterial:
Kompositt
YW#:
16344-3052912
Aktuell pris:
US$ 185 000 (NOK  1 439 689) 

CAROUSEL shows beautifully. Indoor stored and Hinckley maintained since delivery she offers extended warranty through our Hinckley Certified Pre-Owned (CPO) program. Don’t miss this opportunity to own an impeccably maintained Hinckley 29 Center Console.




Specializing in New and Used Hinckley Boat Sales on the Gulf Coast, please contact me, Hinckley Broker JOHN FORDON, Cell Phone: 239-438-0131, Office: 239-300-4995 or e-mail: jfordon@hinckleyyachts.com.

HINCKLEY BROKERAGE OFFICES:

  • SOUTHWEST HARBOR-ME:
  •   Broker: Bob Pooler  Cell: 207-460-7589 or bpooler@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  •   Broker: Wythe Ingebritson Cell: 207-664-8111 or wingebritson@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  • PORTSMOUTH, RI:
  •   Broker: Joe Dwyer  Cell: 401-578-2919 or jdwyer@hinckleyyachts.com  Office: 401-683-7005
  • ANNAPOLIS, MD:
  •   Broker: Brad Holbrook  Cell: 404-406-9518 or bholbrook@hinckleyyachts.com  Office: 410-263-0095
  • STUART-FL:
  •   Broker: Jennifer Richards  Cell: 443-852-0707 or jrichards@hinckleyyachts.com  Office: 772-403-5387
  • NAPLES-FL:
  •   Broker:  John Fordon  Cell: 239-438-0131 or jfordon@hinckleyyachts.com  Office: 239-300-4995
  • HARBOR SPRINGS-MI: 
  •   Broker: Marty Letts  Cell: 231-330-3680 or mletts@hinckleyyachts.com  Office: 231-526-4378
  • WEST COAST
  •   Broker: Miquel Corelli CPYB  Cell: 949-500-2776 or mcorelli@hinckleyyachts.com  Fax: 949-209-1809


Please contact John Fordon at 239-300-4995 or 239-438-0131

interessert i denne båten? Telefon: 239-300-4995

Andre Båter fra Hinckley Yacht Brokerage

Vis alle Båter fra Hinckley Yacht Brokerage
Gå til nettside
Email Us
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
RE: Hinckley Talaria 29C with T-Top, Naples, FL
Melding kan ikke være tom!
sender...

Telefon: 239-300-4995
Hinckley Yacht Brokerage

535 Fifth Avenue
Naples, FL 34102
United States

Hinckley Yacht Brokerage
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
Melding kan ikke være tom!
sender...