2003 Hinckley Talaria 29R

NOK  1 676 446
Sanibel, FL
interessert i denne båten? Telefon: 239-300-4995
  • Beskrivelse
  • Vis komplette spesifikasjoner
 
År:
2003
Lengde:
9m
Motor-/drivstofftype:
En motor / diesel
Standplass:
Sanibel, FL
Skrogmaterial:
Kompositt
YW#:
16344-2925253
Aktuell pris:
US$ 200 000 (NOK  1 676 446) 

BUENA VIDA is a wonderful example of a Hinckley Talaria 29 Runabout. Her Flag Blue Awlgrip hull, light cream deck, red bottom, and red Ultraleather cushions are sure to be a head turner. This boat is kept in dry storage and truly a must see.




Specializing in New and Used Hinckley Boat Sales on the Gulf Coast, please contact me, Hinckley Broker JOHN FORDON, Cell Phone: 239-438-0131, Office: 239-300-4995 or e-mail: jfordon@hinckleyyachts.com.

HINCKLEY BROKERAGE OFFICES:

  • SOUTHWEST HARBOR-ME:
  •   Broker: Bob Pooler  Cell: 207-460-7589 or bpooler@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  •   Broker: Wythe Ingebritson Cell: 207-664-8111 or wingebritson@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  • PORTSMOUTH, RI:
  •   Broker: Joe Dwyer  Cell: 401-578-2919 or jdwyer@hinckleyyachts.com  Office: 401-683-7005
  • ANNAPOLIS, MD:
  •   Broker: Brad Holbrook  Cell: 404-406-9518 or bholbrook@hinckleyyachts.com  Office: 410-263-0095
  • STUART-FL:
  •   Broker: Jennifer Richards  Cell: 443-852-0707 or jrichards@hinckleyyachts.com  Office: 772-403-5387
  • NAPLES-FL:
  •   Broker:  John Fordon  Cell: 239-438-0131 or jfordon@hinckleyyachts.com  Office: 239-300-4995
  • HARBOR SPRINGS-MI: 
  •   Broker: Marty Letts  Cell: 231-330-3680 or mletts@hinckleyyachts.com  Office: 231-526-4378
  • WEST COAST
  •   Broker: Miquel Corelli CPYB  Cell: 949-500-2776 or mcorelli@hinckleyyachts.com  Fax: 949-209-1809


Please contact John Fordon at 239-300-4995 or 239-438-0131

interessert i denne båten? Telefon: 239-300-4995

Andre Båter fra Hinckley Yacht Brokerage

Vis alle Båter fra Hinckley Yacht Brokerage
Gå til nettside
Email Us
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
RE: Hinckley Talaria 29R, Sanibel, FL
Melding kan ikke være tom!
sender...

Telefon: 239-300-4995
Hinckley Yacht Brokerage

535 Fifth Avenue
Naples, FL 34102
United States

Hinckley Yacht Brokerage
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
Melding kan ikke være tom!
sender...