2013 Hinckley Talaria 48 MY

NOK  15 713 135
Naples, FL
interessert i denne båten? Telefon: 207-244-5531
  • Beskrivelse
  • Vis komplette spesifikasjoner
 
År:
2013
Lengde:
15m
Motor-/drivstofftype:
To motorer / diesel
Standplass:
Naples, FL
Skrogmaterial:
Kompositt
YW#:
16344-3185080
Aktuell pris:
US$ 1 950 000 (NOK  15 713 135) 

LADY G is a beautiful example of the very successful Talaria 48 Motoryachts. Her Michael Peters designed hull provides a safe, comfortable dry ride and her JetStick® control system allows fingertip control maneuvering in and out of dock.  *Easily seen, courtesy showings available.




Specializing in Morris/Hinckley Boat Sales, please call me, WYTHE INGEBRITSON: Cell: 207-664-8111 Office: 207-244-5531 or E-mail: wingebritson@hinckleyyachts.com for more information on Morris new and used sailboats and brokerage Hinckley power or sailboats.

HINCKLEY BROKERAGE OFFICES:

  • SOUTHWEST HARBOR-ME:
  •   Broker: Bob Pooler  Cell: 207-460-7589 or bpooler@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  •   Broker: Wythe Ingebritson Cell: 207-664-8111 or wingebritson@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  • PORTSMOUTH, RI:
  •   Broker: Joe Dwyer  Cell: 401-578-2919 or jdwyer@hinckleyyachts.com  Office: 401-683-7005
  • ANNAPOLIS, MD:
  •   Broker: Brad Holbrook  Cell: 404-406-9518 or bholbrook@hinckleyyachts.com  Office: 410-263-0095
  • STUART-FL:
  •   Broker: Jennifer Richards  Cell: 443-852-0707 or jrichards@hinckleyyachts.com  Office: 772-403-5387
  • NAPLES-FL:
  •   Broker:  John Fordon  Cell: 239-438-0131 or jfordon@hinckleyyachts.com  Office: 239-300-4995
  • HARBOR SPRINGS-MI: 
  •   Broker: Marty Letts  Cell: 231-330-3680 or mletts@hinckleyyachts.com  Office: 231-526-4378
  • WEST COAST
  •   Broker: Miquel Corelli CPYB  Cell: 949-500-2776 or mcorelli@hinckleyyachts.com  Fax: 949-209-1809


Please contact Wythe Ingebritson at 207-244-5531 or 207-664-8111

interessert i denne båten? Telefon: 207-244-5531

Andre Båter fra Hinckley Yacht Brokerage

Vis alle Båter fra Hinckley Yacht Brokerage
Gå til nettside
Email Us
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
RE: Hinckley Talaria 48 MY, Naples, FL
Melding kan ikke være tom!
sender...

Telefon: 207-244-5531
Hinckley Yacht Brokerage

Hinckley Yacht Brokerage
130 Shore Road
Southwest Harbor, ME 04679
United States

Hinckley Yacht Brokerage
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
Melding kan ikke være tom!
sender...