2005 Hinckley Talaria 29R

NOK  2 265 372*
Southwest Harbor, ME
interessert i denne båten? Telefon: 207-244-5531
  • Beskrivelse
  • Vis komplette spesifikasjoner
 
År:
2005
Lengde:
9m
Motor-/drivstofftype:
En motor / diesel
Standplass:
Southwest Harbor, ME
Skrogmaterial:
Kompositt
YW#:
16344-3204302
Aktuell pris:
US$ 280 000 (NOK  2 265 372) 

MERLIN is one of the cleanest and well kept pre-owned Hinckley 29's I have ever seen.  Near perfect hull, deck, varnish, bottom and she has her own trailer.




Specializing in Used Hinckley Boat Sales for over 33 years, please call me, BOB POOLER (Brokerage Manager): 207-244-5531 or E-mail: bpooler@hinckleyyachts.com for more information on the used Hinckley power or sailboat market.

HINCKLEY BROKERAGE OFFICES:

  • SOUTHWEST HARBOR-ME:
  •   Broker: Bob Pooler  Cell: 207-460-7589 or bpooler@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  •   Broker: Wythe Ingebritson Cell: 207-664-8111 or wingebritson@hinckleyyachts.com   Office: 207-244-5531
  • PORTSMOUTH, RI:
  •   Broker: Joe Dwyer  Cell: 401-578-2919 or jdwyer@hinckleyyachts.com  Office: 401-683-7005
  • ANNAPOLIS, MD:
  •   Broker: Brad Holbrook  Cell: 404-406-9518 or bholbrook@hinckleyyachts.com  Office: 410-263-0095
  • STUART-FL:
  •   Broker: Jennifer Richards  Cell: 443-852-0707 or jrichards@hinckleyyachts.com  Office: 772-403-5387
  • NAPLES-FL:
  •   Broker:  John Fordon  Cell: 239-438-0131 or jfordon@hinckleyyachts.com  Office: 239-300-4995
  • HARBOR SPRINGS-MI: 
  •   Broker: Marty Letts  Cell: 231-330-3680 or mletts@hinckleyyachts.com  Office: 231-526-4378
  • WEST COAST
  •   Broker: Miquel Corelli CPYB  Cell: 949-500-2776 or mcorelli@hinckleyyachts.com  Fax: 949-209-1809


Please contact Bob Pooler at 207-244-5531

interessert i denne båten? Telefon: 207-244-5531

Andre Båter fra Hinckley Yacht Brokerage

Vis alle Båter fra Hinckley Yacht Brokerage
Gå til nettside
*This price is based on today's currency conversion rate.
Email Us
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
RE: Hinckley Talaria 29R, Southwest Harbor, ME
Melding kan ikke være tom!
sender...

Telefon: 207-244-5531
Hinckley Yacht Brokerage

Hinckley Yacht Brokerage
130 Shore Road
Southwest Harbor, ME 04679
United States

Hinckley Yacht Brokerage
Vennligst tast inn ett gyldig navn!
Vennligst tast inn en gyldig e-post adresse!
Melding kan ikke være tom!
sender...